Jsem zpátky!

6. dubna 2013 v 9:46 | Mikolog
Ahoj guys, tak mě tady po více než měsíci máte zase zpátky se třemi novými články - dva překlady a jedna recenze. Co je ještě nového? MIKA dělá koncertní turné po Americe, koncerty skoro denně či obden, takže se je na co těšit a já se budu snažit je tady pro vás nějak zmapovat, abychom měli přehled. Pokud vím, do České republiky se zatím nechystá. Škoda.

Vyšly noty od nového alba The Origin of Love. Na českém území zatím k dostání nejsou a já to už nevydržím a hodlám si je objednat ze zahraničí, abych si ty nádherné písničky mohla zahrát co nejdřív.

Nacvičuju pro vás nějaké skladby, abyste věděli, kdo vám tady vlastně píše, a hlavně že taky něco umím. Postupně budou přibývat na youtube, vždycky vám se hodím odkaz a komentář. Můžete se zatím těšit na Bacha, Chopina a samozřejmě i MIKU (My Interpretation, Stuck in the Middle, Toy Boy, Blame it on the Girls, Ring Ring, Good Gone Girl, Dr. John, Pick Up a další). Článků teď zase napíšu dost, protože mám "slinu". Pak zas můžete očekávat odmlku, a tak pořád dokola.

Bude nová rubrika "Co MIKA říká", kde vám přepíšu z angličtiny nějaké jeho proslovy, co jsou na youtube.com. Samozřejmě s českým překladem :-), jak jinak. Plus mě napadlo, že vám sem ještě vždycky hodím překlad jeho Twitteru - pro ty, co se jim to překládat nechce, nebo co neumí anglicky. Vždycky takový měsíční výpis. Pro Vás všechno :-D

Stay cool!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama