Nový song LIVE YOUR LIFE pro San Miguel 28.5.2013

1. června 2013 v 15:49 | Mikolog |  Nové písně
28. května spatřil světlo světa nový hit a k němu nový oficiální klip, který natočil MIKA pro San Miguel. Klip nemá chybu, je vidět, že pivaři mají perfektně zmáknutý marketing a pracují s vynikajícími kameramany. Celé je to hodně uvolněné a samozřejmě Vám to chce vnutit ideu, že pokud budete pít pivo San Miguel, budete se taky cítit tak skvěle. Prostě normální reklama natvrdo :-).


No ale pokud si to pustíte do sluchátek a nedíváte se na to video, zbyde vám další super svěží hitovka z pera mladého nadějného autora. Forma písně je ta nejtypičtější, jakou MIKA používá: 2x sloka s refrénem, pak odlišná vsuvka (zde ve španělštině) a dohra, kde paralelně zní melodie sloky i refrénu. Osvědčená klasika, živé, svěží, potěší. Ode mě palec nahoru, i když to pivo mě tam fakt otravuje (jelikož ho nemám ráda).

Líbí se mi nápad sestříhat různé umělce na různých místech tak, že to vypadá, jako by hráli současně. Jediné, co mi vadí, je sound té španělské vsuvky, že to je takové zastřené, jakoby z telefonu, a není tomu moc rozumět. Zbytečný efekt navíc, jehož smyslu nerozumím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama